Do hluboké „skleničky“ rozklepneme 3 celá vejce. Přidáme na kolečka nakrájený banán. Přidáme 19dkg zakysané smetany a trošku mléka. Vše rozmixujeme a dáme do větší nádoby.
Dolijeme mléko, celkem aby tam bylo 3,5dcl. přidáme necelou ¼ lžičku soli. Přidáme 3 zarovnané lžíce krupicového cukru, šleháme ruční metličkou a postupně přidáváme celkem 15 dkg hladké mouky (pokud jsou vajíčka větší, je možno lžíci mouky ještě přidat).
Nalijeme na pánvičku (= velikost palačinky), potřenou sádlem. Pečeme rovnoměrně z obou stran. Na větší pánvičce získáme osm hodně velkých palačinek.
Maso omyjeme, prošpikujeme nudličkami párků, osolíme a opepříme. Cibuli nakrájenou nadrobno osmažíme na oleji, maso na…
více o Frankfurtská hovězí pečeně
Jablka nakrájíme na kousky, posypeme cukrem a opečeme na 2 plátcích slaniny nakrájených na kostky. 3 plátky slaniny…
více o Jablka se slaninou a brambory