Slaninu nakrájíme na kostky a s troškou oleje rozškvaříme. Přidáme nakrájenou cibuli, opražíme, vložíme na kolečka nakrájenou klobásu a ještě krátce opečeme.
Kapustu nakrájíme na nudličky a krátce v osolené vodě povaříme (asi 5 minut), scedíme a okapanou kapustu přidáme ke klobáse.
Opepříme, okořeníme kmínem a promícháme.
Do vymazaného pekáče vložíme polovinu nakrájených brambor, osolíme, rozložíme kapustu s klobásou, zakryjeme druhou polovinou brambor, osolíme a zalijeme vejci rozmíchanými v mléce. Zapečeme v troubě.
Mléko smícháme s moukou, solí, česnekem a všleháme vejce. Kapustu nakrájenou na nudličky spaříme, scedíme a přidáme k…
více o Krakonošovy drny s kapustou
Maso omyjeme, prošpikujeme nudličkami párků, osolíme a opepříme. Cibuli nakrájenou nadrobno osmažíme na oleji, maso na…
více o Frankfurtská hovězí pečeně
Kukuřici necháme okapat.
V misce smícháme sýr s rozmačkaným česnekem a kukuřicí. Na chvíli dáme do ledničky uležet.
…
více o Cottage s kukuřicí a česnekem