Mezitím rozpustíme čokoládu s máslem ve vodní lázni dohladka a necháme trochu vychladnout. Poté tuto směs nalijeme do směsi cukru s vajíčkem.
Smícháme dohromady mouku, sůl i kakao a vmícháme ji do směsi. Měla by vzniknout hustá čokoládová pěna. Pokud je směs řídká, přidáme trochu mouky a promícháme.
Hotovou směs pak lžící rozdělujeme do muffinové formy. Pokud ji nemáme, směs plníme do cukrářských košíčků vložených v kovových formičkám (z pečení např. lineckých košíčků). Košíčky plníme do 1 cm pod okraj košíčku. Těsto je zhruba na 15–20 ks podle velikosti košíčků.
Pečeme při 180 stupních v elektrické troubě po dobu 20–25 minut. Zkusíme těsto špejlí – pokud se těsto bude nepatrně lepit, nevadí to a cupcaky mohou jít ven.
Brambory uvaříme ve slupce a necháme vychladnout. Studené je oloupeme a nastrouháme na jemné nudličky. Přidáme k nim…
více o Bramborové lívanečky s jablky
Kuřecí čtvrky omyjeme, potřeme česnekem, posypeme kmínem,gril.kořením a osmažíme na pánvi na oleji.
Pak vyndáme maso…
více o Kuřecí čtvrtky s rýží od Peti