Ingredience na těsto vypracujeme na vále, rozdělíme na 2 díly, vyválíme a upečeme na plechu (pár minut). Plech musí být vymazaný a vysypaný.
Máslo a moučkový cukr vyšleháme na krém (náplň I.).
Mléko, pudinky, žloutky a mouku svaříme na pudink. Do HORKÉHO (nebojte se) pudinku vmícháme sníh z bílků a rum (náplň II.).
Vychladlý pudink smícháme s náplní č. I.
Šlehačky a vanilkový cukr ušleháme (náplň III.).
Na první upečený plát natřeme pudinkový krém. Na krém natřeme ušlehané šlehačky. Na šlehačku položíme druhý upečený plát a necháme odležet do druhého dne, aby těsto navlhlo a změklo.
Nejprve si připravíme roládu: Vyšleháme žloutky s cukrem do pěny, pak přidáme mouku ,řádně promícháme a nakonec zlehka…
více o Lahodný roládový moučník
Nejdřív smícháme mouku, cukr, prášek do pečiva a kakao, přidáme rozpuštěnou Heru, do které jsme dali při rozpouštění…
více o Čokoládová bábovka bez vajec
Nejprve připravíme americké brambory (smažíme ve fritovacím hrnci, ale lépe v troubě "nasucho"), dále pokrájíme kuřecí…
více o Zapékaná špenátová miska
Na pánvi rozehřejeme máslo. Poté přidáme mraženou zeleninu. Chvíli restujeme, když je zeleninka orestovaná, poprášíme…
více o Zeleninová polévka na másle