Nastrouháme mrkev na jemno. Na pánvičce osmažíme cibulku, přidáme mrkev a trochu podusíme. Dále přidáme kečup, prolisovaný česnek, koření Kotányi a necháme vše povařit.
Do vroucí a osolené vody vlijeme kapku oleje a vložíme lasagne, které vaříme 2-3 minuty. Do polotvrda uvařené lasagne rozložíme na potravinovou fólii (není nutné, stačí lasagne rozložit na pracovní plochu). Na každou lasagni položíme plátek sýra, poté plátek šunky a stočíme.
Takto připravené lasagne vložíme do zapékací mísy, polijeme připravenou směsí a necháme cca 10 min. péci v troubě na 150 °C.
Mouku smíchejte se solí a pepřem. Přidejte vajíčka a zamíchejte. Za stálého míchání nasypte cukr. Vložte na pánvičku s…
více o Rychlé báječné palačinky
Smíchat,nalít,přelít,upéct.
Důležité je mít doma všechny suroviny, pak už jde všechno samo. V jedné míse si nejlépe…
více o Dvoubarevná tvarohová buchta
Jablková pusa na rozloučenou
Uvaříme slazené kondenzované mléko – 2 hodiny v klasickém hrnci, 45 minut v tlakovém –…
více o Jablečná pusa na rozloučenou
Vše smícháme dohromady. Navrch poklademe ovoce (ne po celém povrchu) a dáme do rozehřáté trouby péct 40 minut na 180…
více o Bublanina bez vajec a mléka