Nastrouháme mrkev na jemno. Na pánvičce osmažíme cibulku, přidáme mrkev a trochu podusíme. Dále přidáme kečup, prolisovaný česnek, koření Kotányi a necháme vše povařit.
Do vroucí a osolené vody vlijeme kapku oleje a vložíme lasagne, které vaříme 2-3 minuty. Do polotvrda uvařené lasagne rozložíme na potravinovou fólii (není nutné, stačí lasagne rozložit na pracovní plochu). Na každou lasagni položíme plátek sýra, poté plátek šunky a stočíme.
Takto připravené lasagne vložíme do zapékací mísy, polijeme připravenou směsí a necháme cca 10 min. péci v troubě na 150 °C.
Mouku smíchejte se solí a pepřem. Přidejte vajíčka a zamíchejte. Za stálého míchání nasypte cukr. Vložte na pánvičku s…
více o Rychlé báječné palačinky
Česnek prolisujeme do misky, přidáme hořčici, na jemno nastrouhaný eidam a majonézu. Vše dobře promícháme. Dochutíme…
více o Česneková pomazánka se sýrem
Olej rozehřejme na pánvi, přidáme pórek a necháme jej za občasného míchání změknout. Bude to trvat zhruba 15 minut. Na…
více o Těstoviny s pórkem a špenátem