Vajíčka smícháme s cukrem a utřeme s máslem do pěny, přidáme vanilkový cukr. Vmícháme mléko, mouku, kypřicí prášek a nakonec připravené ovoce (sladké hrušky můžeme pokapat citronovou šťávou).
Připravené těsto s řidší konzistencí opatrně vkládáme do muffinových košíčků po okraj (čepice vyběhnou při pečení) a navrch zdobíme buď sekanými oříšky, nebo čokoládou.
Pečeme v předehřáté troubě na 200 °C dozlatova. Už je nikdy nemusíte kupovat, je to rychlé a zábavné pečení.
Do muffinů zamíchejte kousky z hrušky, jablka, maliny, jahody, broskve, nebo ananasu. Vždy použijte raději jen jeden druh. Ovoce může být i sušené.
Mouku, prášek do pečiva, cukr, olej, mléko, vejce smícháme dohromady. Zvlášť připravíme tvaroh. Polovinu těsta vlijeme…
více o Buchta s ovocem a tvarohem
Z 80 g cukru uděláme světlý karamel, zamícháme do něj ořechy a odstavíme na pečicí papír vychladnout, vzniklou hmotu…
více o Ztuhlý úsměv (oříškový krém)
1. Do misky prosijte mouku a sůl s práškem do pečiva. Ve větší míse smíchejte arašídové máslo s máslem a všemi třemi…
více o Sušenky z arašídového másla