Mouku oříšky a cukr promícháme v míse a tukem a bílkem zaděláme těsto, pěchujeme do formiček košíčků a pečeme při 180 °C.
Krém tmavý: Ingredience smícháme v tužší hmotu.
Krém světlý: Cukr s vanilkou a vejcemi šleháme v míse, kterou máme ponořenou ve vařicí vodě, dokud hmota nezhoustne. Po vychladnutí se máslo zašlehá do hladka.
Do košíčku dáme višni (můžeme i zavařeninu), tmavý krém, světlý krém, vršek namočíme do vlažné čokolády a zdobíme mandlí nebo vlašským ořechem.
Postup náplní si můžem zvolit dle své fantazie. Pracné ale výborné.
Maso osolíme a opepříme, popř. dokořeníme jiným kořením. Na každý plátek zvlášť přidáme worchestrovku a sojovku. Dále…
více o Nejjednoduší výborná marináda
Maso nakrájet na plátky a naklepat.Potřít kořením na křidélka rozmýchaným v oleji a dát opect z prudka z obou stran na…
více o Vepřové plátky po čínsku
Žampiony oloupeme a zbavíme je nožiček, které pokrájíme na menší kousky. Na oleji osmahneme cibuli, až trošku zezlátne…
více o Žampiony plněné šunkou a nivou