Z přísad vypracujeme hladké těsto. Bochánek zakryjeme na 30 minut teplým hrncem. Těsto rozdělíme na dva díly, vyválíme ho na sílu 5 mm a dáme na pomoučenou utěrku.
Těsto ručně vytahujeme tak, že vložíme hřbety rukou pod něj a ze středu těsto směrem ven opatrně a stejnoměrně vytahujeme, až je skoro průsvitné.
Jablka oloupeme a nakrájíme na plátky. Těsto potřeme máslem a posypeme strouhankou, na kterou rozprostřeme jablka, cukr, skořici, ořechy a rozinky.
Těsto pomocí utěrky zatočíme, přeneseme na plech a okraje zahneme. Štrúdl potřeme máslem a pečeme při 180 °C 50 minut. Během pečení ho potíráme máslem.
Ve vodní lázni rozpustíme čokoládu. Než se čokoláda rozpustí, nakrájíme si banán na cca 5 mm tlusté plátky. Vždy si…
více o Banánovo-piškotové jednohubky
1. Rozkrojíme housku na dva plátky a každý potřeme kečupem. Na potřenou spodní stranu housky dáme plátek salátu, a…
více o Hamburger ze sekané pro líné