Nakrájíme si papriky, rajčata, salát a červenou cibulku. Vše dáme do mísy. Kuřecí prsa si nakrájíme na nudličky a naložíme je do olivového oleje. K tomu přidáme sůl, oregáno a grilovací koření. Prsa osmahneme na pánvičce a přidáme k zeleninové směsi. Dochutíme dle libosti.
Na dip budeme potřebovat rozmělněný česnek, půl kelímku zakysané smetany, bylinnou sůl, bílý jogurt a lžíci majolky. Všechny tyto ingredience smícháme.
Tortilly si mírně nahřejeme na pánvi, poté vložíme doprostřed přiměřené množství směsi (abychom ji mohli zabalit), posypeme sýrem a zabalíme.
Mleté maso si vložíme do mísy, vložíme vejce, sůl, pepř, strouhanku a vše promícháme. Hotovou směs vložíme do lednice.
…
více o Rajská omáčka od Verunky
Smícháme ingredience na těsto (žloutky do těsta, nakonec sníh z bílků) a upečeme na středním plechu do růžova.
Náplň…
více o Řezy se zakysanou smetanou
Připravíme si do mísy všechny suché suroviny, přidáme rozstrouhané nebo rozměklé máslo a žloutky, dobře propracujeme a…
více o Pravé vanilkové rohlíčky